koraliki muszle

Muszelki od zarania ludzkości były używane przez człowieka do zapewniania potrzeb estetycznych. W miarę upływu lat zaczęto pozyskiwać masę perłową a nawet hodować perły. Dla celów amatorskiego rękodzieła używamy dziś wierconych koralików muszlowych. Koraliki z muszli najczęściej nie są regularne i barwi się je na modne kolory. Koraliki z muszli ...

Muszelki od zarania ludzkości były używane przez człowieka do zapewniania potrzeb estetycznych. W miarę upływu lat zaczęto pozyskiwać masę perłową a nawet hodować perły. Dla celów amatorskiego rękodzieła używamy dziś wierconych koralików muszlowych. Koraliki z muszli najczęściej nie są regularne i barwi się je na modne kolory. Koraliki z muszli można łączyć z elementami naturalnymi, surowymi sznurami lub wręcz przeciwnie - korzystać z satynowych sznurków i wstążek.

Wszystkich, którzy mają blisko zapraszamy do naszej pasmanterii stacjonarnej. Największy wybór elementów do naprawy biżuterii mamy w Pasmanterii Wojtek, w Łodzi, przy Piłsudskiego 109. Tutaj przyjmujemy także usługi jubilerskie.

Więcej

koraliki muszle 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry