Druty, szydełka, czółenka, igły i klocki do koronek zgromadziliśmy w tej grupie. Mamy przybory do robót dziewiarskich: druty aluminiowe i bambusowe, szydełka krótkie i tunezyjskie, szydełka metalowe, plastikowe, z rączką, ergonomiczne, przyrządy do koronki klockowej i frywolitkowej. Czółenka i igły do frywolitki, klocki do nici, igły do koronki ...

Druty, szydełka, czółenka, igły i klocki do koronek zgromadziliśmy w tej grupie. Mamy przybory do robót dziewiarskich: druty aluminiowe i bambusowe, szydełka krótkie i tunezyjskie, szydełka metalowe, plastikowe, z rączką, ergonomiczne, przyrządy do koronki klockowej i frywolitkowej. Czółenka i igły do frywolitki, klocki do nici, igły do koronki file, przyrządy do robienia pomponów, grzebienie do czyszczenia swetrów, igły do zszywania dzianin, do wełny.
Jeśli szukasz nici do tych technik - zajrzyj tutaj po wełny i włóczki lub tutaj po kordonki i nici do szydełkowania.

Więcej

Druty Szydełka Koronki 

Jest 132 produktów.

Podkategorie

druty do robótek

Druty dziewiarskie do robótek z wełny i włóczki. Druty bambusowe, aluminiowe, drewniane. na żyłce oraz do warkoczy. Krótkie druty na żyłce do małych obwodów: rękawów, skarpetek, małych golfów, ściągaczy na nadgarstki.

czółenka i igły do...

Czółenka i igły do frywolitki. Przybory do koronki frywolitkowej aby pikotki były równe a supełki jednakowe.

na stronę

nakładka na palec art. 624 147 Prym

11,79 zł Netto
Dostawa: 1 do 4 dni
W sprzedaży

DP8Knitting Needles20313

10,16 zł Netto
Dostawa: 1 do 4 dni
W sprzedaży

DP10Knitting Needles20301

11,79 zł Netto
Dostawa: 1 do 4 dni
W sprzedaży
Pokazuje 1 - 30 z 132 elementów

Przejdź do góry