Galanteria i dodatki do odzieży 

Jest 123 produktów.

Podkategorie

akcesoria biało-czerwone

Patriotyzm bywa "na poważnie", czasem wręcz martyrologiczny. Ale coraz częściej, na szczęście, jest radosny, uśmiechnięty. Polskie barwy narodowe to wdzięczny zestaw kolorów, które mają oczywiście swoje historyczne, bardzo symboliczne znaczenie, jednak dają także spore pole do popisu gdy pragniemy nieco rozluźnić atmosferę.
Prezentujemy tu kilka biało-czerwonych pomysłów do używania podczas świąt narodowych, imprez sportowych, gdy przeżywamy ważne dla nas wydarzenia i ot tak, gdy chcemy podkreślić przynależność do wspólnoty.

chusteczki do nosa

Chusteczki do nosa to bardzo tradycyjny element galanterii. Niektórzy nie tolerują chusteczek higienicznych i nie rezygnują z tych małych skrawków bawełny.
Mamy chusteczki męskie, damskie i dla dzieci.

chusty apaszki szale boa

Chusty, apaszki, szale, boa. Wszystkie "naszyjne zawijki" są ciągle bardzo na topie. To element garderoby, który nie znika z naszych szaf mimo, zmieniających się mód i pór roku. A gdy zamarzy nam się chusta kamelowa, to żadna włóczka się nie oprze.

galanteria dziecięca

Fajne akcesoria od najmłodszych lat. Haftowana personalizacja ma sens. Śliniaczki, torby, podkłady niemowlęce z haftem osobistym robią wrażenie.
Młode Mamy, nawet gdy nigdy nie haftowały, z pewnością szybko ogarną haft krzyżykowy a w razie problemów zapraszamy do naszej pasmanterii.

galanteria...

Tu znajdziecie różnego rodzaju przedmioty potrzebne do zakończenia przygotowań imprezowych: małe muszki typu kokardka, bileciki okolicznościowe, drobne naklejki prezentowe, gotowe kokardy - rozety na prezenty.

kołnierzyki, muchy,...

Eleganckie dodatki do koszuli lub bluzki tworzą styl i niezapomniane wrażenie. Czasami niewiele potrzeba aby z pozoru nijaka bluzka dostała swoje nowe życie. 
Wykonujemy muchy męskie i chłopięce na zamówienie więc jeśli nie widzicie właściwego dla siebie koloru czy rozmiaru - dzwońcie.

parasole

Parasole doskonałej jakości na polski klimat i porywy wiatru. Wykonane z dobrej jakości surowców. Tych parasoli nie porzucisz w koszu. Taki parasol będziesz mieć i mieć.

paski szelki

Jeszcze w 1938r. na Long Island, w Nowym Jorku, próbowano zakazać noszenia szelek bez płaszcza. Zakaz uchylono na skutek skarg mieszkańców.
O historii szelek i nie tylko możesz przeczytać na naszym blogu. Pasmanteria Wojtek. wojtek.com.pl

sznurowadła wkładki...


Gdyby nie sznurowadła, do dziś pewnie nosilibyśmy wyłącznie buty wsuwane, spinane lub zapinane na guzik.

O historii sznurówek możesz przeczytać na naszym blogu. Blog Pasmanteria wojtek.com.pl

torby i saszetki

Korzystając z materiałów, które sprzedajemy w naszej pasmanterii, można spędzić niezapomniany czas na kreowaniu i urzeczywistnianiu swoich pomysłów.
Np. z filcu mogą powstać torby, etui, piórniki, okładki albo tajne kieszonki. Filcowe przedmioty zrobione ręcznie potrafią mieć duszę.
Jeśli wolicie uszyć samodzielnie torbę KOTA, zapraszamy do zakupu zestawu kreatywnego, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne elementy.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 123 elementów

Przejdź do góry