koraliki na wagę

Coraz większą rzeszę amatorów zyskuje haft koralikami oraz ozdabianie toreb i plecaków fajnymi projektami koralikowymi. Drobne koraliki do pracy na krosnach, do tworzenia plecionek, kompozycji dekoltowych czy serwetek koralikowych najlepiej zakupić w mniejszych lub większych opakowaniach na wagę. Oczywiście do mniejszych projektów potrzebujemy 1...

Coraz większą rzeszę amatorów zyskuje haft koralikami oraz ozdabianie toreb i plecaków fajnymi projektami koralikowymi. Drobne koraliki do pracy na krosnach, do tworzenia plecionek, kompozycji dekoltowych czy serwetek koralikowych najlepiej zakupić w mniejszych lub większych opakowaniach na wagę. Oczywiście do mniejszych projektów potrzebujemy 10g lub 25 gramowy woreczek z koralikami. Można użyć koralików plastikowych, akrylowych lub szklanych. Największą naszą ofertę koralików na wagę stanowią wielkości 1,5mmx2mm i 2mmx3,5mm. Krosna, nici, żyłki i zameczki do projektów koralikowych oferujemy we właściwych kategoriach.

Wszystkich, którzy mają blisko zapraszamy do naszej pasmanterii stacjonarnej. Największy wybór elementów do naprawy biżuterii mamy w Pasmanterii Wojtek, w Łodzi, przy Piłsudskiego 109. Tutaj przyjmujemy także usługi jubilerskie.

Więcej

koraliki na wagę 

Jest 51 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 51 elementów

Przejdź do góry