Żaba przy Forsie Skoczna z certyfikatem

Nie ma punktów za ten produkt.


2580011051454

Nowy produkt

1358 Przedmioty

2,44 zł Netto

2,44 zł za szt.

Dostawa: 1 do 4 dni

Żaba przy Forsie Skoczna jest żabą niezwykle aktywną fizycznie. Pomaga osiągnąć  efekty finansowe w krótkim czasie. Wymaga od nosiciela codziennej dbałości o stan zdrowia. Przed wysiłkiem umysłowym preferuje ćwiczenia fizyczne. Potrafi skutecznie zwiększać wydajność jeśli właściciel Żaby wspomaga ją krótkotrwałym relaksem w ciągu dnia. Przy zachowaniu proporcji potrafi nie obniżać efektywności nawet w czasie kilkunastogodzinnego wysiłku. Nie toleruje doustnych ani dożylnych polepszaczy.
Jeśli jesteście Państwo gotowi przez jakiś czas (nie krócej niż 6 miesięcy) zaangażować się bez reszty w realizację, w końcu swoich własnych planów, ta żaba jest najlepszym wspomaganiem.

Oferowaną żabę nosimy w portfelu w bezpośrednim towarzystwie pieniędzy. Swoje działanie Żaba ujawnia natychmiast po zapoznaniu jej z Państwa terminarzem - wymagane jest rozpisanie wszystkich istotnych czynności na dni i godziny. Żaba przy Forsie jest absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania. Każda żaba znajdująca się w naszej ofercie ukończyła uczelnię z wyróżnieniem i posiada odpowiedni certyfikat, który pomoże Państwu na co dzień postępować z żabą.
Żaba nie posiada kwalifikacji do obstawiania cyfr w grach losowych. Zajmuje się wyłącznie tymi zamierzeniami, na których realizację sami mamy wpływ. Maszyny losujące są jej obce.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że nazwy żab, słoni i innych zwierząt, prezentowanych na naszej stronie oraz certyfikaty i ich treść, we wszystkich językach, podlegają ochronie prawnej z prawa rejestracji wydanego przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.
Każdego, kto chce użyć lub czerpać korzyści z naszego pomysłu zapraszamy do współpracy.

waga: niewielka
rozmiar: szerokość: 1.5cm
dlugość: 2.0cm
surowiec: stop metali
pochodzenie: Polska
zasilanie: dokarmiać codziennie planami
kolor: mosiądz
przeznaczenie: do skoków na kasę
zastosowanie: dla osób gotowych do wysiłku
symbol: ŻABA SKOCZNA
wydajność: zgodnie z planami nosiciela

Przy większych zamówieniach (15/25) prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu przeliczenia cen na niższe.
W cenę Żaby wliczony jest certyfikat a odbiorcy hurtowi otrzymują także wsparcie marketingowe.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Przejdź do góry